Kā reģistrēties

Pasūtījumus HRX mājas lapā var veikt arī nereģistrējoties. Tomēr, ja Jūs plānojiet izmantot HRX  pakalpojumus regulāri,  iesākām reģistrēties mūsu sistēmā, kas atvieglos Jums turpmāko pasūtījumu veikšanu. Reģistrētiem lietotājiem ir iespēja veicot nākamos pasūtījumus izvēlēties saņēmēju datus no iepriekšejo pasūtījumu listes.

Pasūtījuma veikšana aizņems tikai dažas minūtes un Jūs uzreiz redzēsiet apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu. Jūs varēsiet izdrukāt uzlīmes kravas marķēšanai un CMR, kā arī  Jums vienmēr būs pieejama statistika par veiktajiem pasūtījumiem.

Kā reģistrēties?

Nospiežot taustiņu  ”VEIKT PASŪTĪJUMU”   izvēlaties opciju  „REGISTER” un aizpildiet informāciju par Jūsu uzņēmumu.  Uzmanību! Aizpildiet visus laukus un nelietojiet pēdiņas.

Kad registrācija tiks pabeigta, programma piedāvās Jums ieiet sistēmā.

Kā aizpildīt pasūtījumu?

 1. Iejejot sistēmā reģistrēts lietotājs redzēs, ka informācija par viņu, kā Nosūtītāju jau ir aizpildīta.
 2. Ievadiet informāciju par kravas iekraušanas adresi. Jums ir divas iespējas:
  • 2.1. Ja iekraušanas adrese sakrīt ar Jūsu adresi tad izvēlaties ”sakrīt ar Nosūtītāja datiem” . Informācija automatiski parādīsies uz ekrāna.
  • 2.2. Ja iekraušanas adrese ir cita, tad sākumā aizpildietinformāciju visos laukos un pēc tam izvēlnē nospiediet  ”saglabāt iekraušanas datus” . Tad dati tiks saglabāti un nākošajā reizē veicot pasūtījumu Jums atliks tikai izvelēties pareizo iekraušanas adresi.
 3. Ievadiet informāciju par kravas saņēmēju un saglābājiet to , nospiežot augšejā izvēlnē  ”saglabāt saņēmēja datus”.
 4. Ievadiet izkraušanas datus: ja izkraušanas dati sakrīt ar saņēmēja datiem, nospiediet ”sakrīt ar saņēmēja datiem”  un informācija automātiski parādīsies uz ekrāna. Ja izkraušanas adrese nesakrīt ar saņēmēja adresi, tad sākumā ievadiet informāciju un pēc tam nospiediet  ”saglabāt izkraušanas adresi”.
 5. Aizpildiet informāciju par kravu.
 6. Komentāru laukā Jums ir iespēja ierakstīt jebkādu svarīgu informāciju par kravu, vēlamo transportu vai piegādes  termiņu.
 7. Kad pasūtījums ir pilnībā aizpildīts (ir aizpildīti visi lauki ar*), nospiediet pogu  ”NOSŪTĪT”  un jau pēc mirkļa uz ekrāna parādīsies jūsu veiktais pasūtijums ar tekstu: ”Jūsu pasūtījums ir veiksmīgi reģistrēts un nosūtīts HRX sistēmā”. Tas nozīmē, ka pasūtījums ir pieņemts izpildei.
 8. Vajadzības gadījumā izdrukājiet uzlīmes un CMR.
 9. Variet beigt darbu vai veikt jaunu pasūtījumu.